TANEČNÍ SVAZ ČR

Podporujeme taneční skupiny, kluby a spolky z celé České republiky.

TANEČNÍ SOUTĚŽE
jsme vyhlašovatelem otevřených celorepublikových tanečních soutěží. Roztančete s námi Česko v tanečních soutěžích pro všechny.

VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘE
připravujeme odborné vzdělávácí semináře pro tanečníky, trenéry, porotce a vedoucí tanečních skupin. Zaměřujeme se na progresivní témata.

TANEČNÍ SKUPINY
podporujeme taneční skupiny, kluby a spolky v celé ČR, které zveme na taneční soutěže a odborná školení. Registrace online již dnes.

TANEČNÍ SVAZ ČR je vyhlašovatel mistrovských, ligových, postupových a pohárových soutěží

TANEČNÍ SVAZ ČR podporuje taneční skupiny, kluby a spolky z celé České republiky, je registrován v REJSTŘÍKU SPORTU – Národní sportovní agentury, jako ověřený národní sportovní svaz. Vznikl jako alternativa k zastaralým a neprogresivním tanečním platformám. Pracuje na principu sdílení informací.

Členové TANEČNÍHO SVAZU ČR, mají zvýhodněné startovné na některých vyhlášených tanečních soutěžích a mohou se zúčastnit odborných školení a vzdělávacích akcí.

Skupiny

Taneční skupiny registrované do našich soutěží.

Tanečníci

Tanečníci soutěžící v předchozích letech soutěže.

Porota

Počet odborných porotců hodnotících taneční choreografie.

Pořadatel

Pořadatelský team, který připravuje taneční soutěže.

REGISTRACE NOVÝCH ČLENŮ DO TANEČNÍHO SVAZU ČR

Členové TANEČNÍHO SVAZU ČR, mají zvýhodněné startovné na některých vyhlášených tanečních soutěžích a mohou se zúčastnit odborných školení a vzdělávacích akcí.

STANOVY TANEČNÍHO SVAZU ČR

Stanovy TANEČNÍHO SVAZU ČR, z.s.
jsou základním dokumentem spolku kde je uvedeno, právní postavení organizace, účel hlavní a vedlejší činnosti, podmínky členství a další.

Team

Taneční soutěže pro Vás připravuje zkušený team.
Obracejte se na nás, rádi Vám poradíme s přihlášením do taneční soutěže.

Hladík Martin

Manager
tel. 777 269 209

Langmaier Jaroslav

Předseda
tel. 608 702 972

V tanečním světě se pohybujeme řadu let a zažili jsme mnoho soutěží. Načerpali jsme zkušenosti na různých pozicích jako vedoucí skupin, tanečníci, porotci a organizátoři. Víme jaké soutěže jsou nejlepší pro Vás tanečníky, choreografy, vedoucí tanečních skupin a diváky.

Proto jsou tu taneční soutěže CZECH DANCE TOUR – CZECH DANCE LEAGUE – CZECH DANCE CUP.

Novinky

Novinky a chystané změny pro soutěžní sezónu jaro 2024 a podzim 2024. Děkujeme za Vaše připomínky, díky nim můžeme zlepšit kvalitu a úroveň našich soutěží, nastavit pravidla tak, aby byla jednoduchá, srozumitelná, přehledná a jednotná na všech našich soutěžích, co...

číst více

Taneční soutěže

TANEČNÍ SVAZ ČR je vyhlašovatelem tanečních soutěží: CZECH DANCE TOUR CZECH DANCE CUP CZECH DANCE LEAGUE BEST DANCE CREW TANEČNÍ SVAZ ČR nominuje své členy do soutěží světového poháru WDC – WORLD DANCE CUP.TANEČNÍ SVAZ ČR je oficiální zástupce WDA – WORLD DANCE...

číst více

Poslat zprávu

10 + 8 =