TANEČNÍ SVAZ ČR je vyhlašovatelem tanečních soutěží:

Z těchto soutěží nominujeme medailisty na mistrovství světa WDA – WORLD DANCE ASSOCIATION:

Pro koho jsou taneční soutěže?

Jsou vhodné pro všechny taneční skupiny, taneční školy, kluby a spolky. Motivují celý kolektiv i samotné tanečníky k lepším výkonům. Pro mnoho tanečních skupin je účast v soutěži dobrou vizitkou a propagací.

CZECH DANCE TOUR

je postupová taneční soutěž formací v různých tanečních stylech, výkonostních a věkových kategoriích. 8 regionálních tanečních kol, 2 zemská mistrovství a nakonec tituly mistrů České republiky v 5 věkových kategoriích a různých tanečních stylech – to je ve zkratce nejnovější soutěž tanečních skupin CZECH DANCE TOUR, která na jaře zavítá do devíti českých a moravských měst.

CZECH DANCE CUP

je pohárová soutěž formací v různých tanečních stylech a výkonostních kategoriích s možnou mezinárodní účastí. Z prvních je pohárová taneční soutěž formací v různých tanečních stylech a výkonostních kategoriích s možnou mezinárodní účastí. Z prvních kol soutěže se postupuje do velkého finálového kola.

Pro koho je taneční soutěž CDC?

Většina postupových tanečních soutěží ještě nezačala nebo má ukončená regionální i zemská kola soutěže a čeká je finále. Některé skupiny se nemohly těchto kol zúčastnit nebo se neprotančili do finále, jiné na finále trénují.
Taneční soutěž je vhodná pro všechny taneční skupiny, které již mají připravené choreografie.
CZECH DANCE CUP je taneční soutěž pro všechny.

CZECH DANCE LEAGUE

je ligová taneční soutěž jednotlivců, dvojic a malých skupin v různých tanečních stylech a výkonostních kategoriích. Tanečníci získávají body z jednotlivých soutěží do celonárodního ligového žebříčku soutěže.

Tanečníci soutěží v několika věkových kategoriích baby, děti, junioři, hlavní a senioři v disciplínách STREET DANCE, DISCO DANCE, ART DANCE A LATINO DANCE a výkonostních třídách A, B, C soutěže 1. liga a 2. liga.

Pro koho je taneční soutěž CDL?

Taneční soutěže pro sólo, duo a malé skupiny, jsou svým zaměřením na individualitu odlišné od klasických formačních soutěží. Dávají tanečníkům možnost vyniknout jednotlivě nebo v méně početných skupinách a představit tak své taneční dovednosti.

BEST DANCE CREW

Získej RESPEKT tanečních skupin a vytanči titul BEST DANCE CREW v mezinárodní soutěži pro opravdové MISTRY MISTRŮ.

Pro koho je taneční soutěž BDC?

Většina mistrovských, postupových, pohárových, ligových a dalších tanečních soutěží v ČR i zahraničí má své vítěze a MISTRY.
Taneční soutěž je vhodná pro všechny taneční skupiny, které chtěji získat RESPEKT a titul BEST DANCE CREW a stát se v tanečním světě opravdovým MISTREM MISTRŮ.

Taneční soutěž pro všechny.

Zastoupeny jsou disciplíny:
STREET DANCE – DISCO DANCE – FIT DANCE – ART DANCE – FREESTYLE – LATINO DANCE – PLESOVÉ CHOREOGRAFIE – MAŽORETKY – CHEERLEADERS – SCHOOL EXHIBITION a další taneční styly.

Kompletní informace o soutěži jsou na officiálních stránkách soutěže: