TANEČNÍ SVAZ ČR je vyhlašovatelem tanečních soutěží:

TANEČNÍ SVAZ ČR je oficiální zástupce WDA – WORLD DANCE ASSOCIATION pro Českou republiku.
TANEČNÍ SVAZ ČR je součástí National Working Group WADF – WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION.


Ze soutěže CZECH DANCE TOUR, CZECH DANCE CUP, CZECH DANCE LEAGUE a BEST DANCE CREW nominujeme medailisty, členy TANEČNÍHO SVAZU ČR (uhrazené členství 2024) na mistrovství světa WORLD DANCE CHAMPIONSHIP:

  • WORLD DANCE CHAMPIONSHIP

Pro koho jsou taneční soutěže?

Jsou vhodné pro všechny taneční skupiny, taneční školy, kluby a spolky. Motivují celý kolektiv i samotné tanečníky k lepším výkonům. Pro mnoho tanečních skupin je účast v soutěži dobrou vizitkou a propagací.

CZECH DANCE TOUR

je postupová taneční soutěž formací v různých tanečních stylech, výkonostních a věkových kategoriích. 8 regionálních tanečních kol, 2 zemská mistrovství a nakonec tituly mistrů České republiky v 5 věkových kategoriích a různých tanečních stylech – to je ve zkratce nejnovější soutěž tanečních skupin CZECH DANCE TOUR, která na jaře zavítá do devíti českých a moravských měst.

CZECH DANCE CUP

je pohárová soutěž formací v různých tanečních stylech a výkonostních kategoriích s možnou mezinárodní účastí. Z prvních je pohárová taneční soutěž formací v různých tanečních stylech a výkonostních kategoriích s možnou mezinárodní účastí. Z prvních kol soutěže se postupuje do velkého finálového kola.

Pro koho je taneční soutěž CDC?

Většina postupových tanečních soutěží ještě nezačala nebo má ukončená regionální i zemská kola soutěže a čeká je finále. Některé skupiny se nemohly těchto kol zúčastnit nebo se neprotančili do finále, jiné na finále trénují.
Taneční soutěž je vhodná pro všechny taneční skupiny, které již mají připravené choreografie.
CZECH DANCE CUP je taneční soutěž pro všechny.

CZECH DANCE LEAGUE

je ligová taneční soutěž jednotlivců, dvojic a malých skupin v různých tanečních stylech a výkonostních kategoriích. Tanečníci získávají body z jednotlivých soutěží do celonárodního ligového žebříčku soutěže.

Tanečníci soutěží v několika věkových kategoriích baby, děti, junioři, hlavní a senioři v disciplínách STREET DANCE, DISCO DANCE, ART DANCE A LATINO DANCE a výkonostních třídách A, B, C soutěže 1. liga a 2. liga.

Pro koho je taneční soutěž CDL?

Taneční soutěže pro sólo, duo a malé skupiny, jsou svým zaměřením na individualitu odlišné od klasických formačních soutěží. Dávají tanečníkům možnost vyniknout jednotlivě nebo v méně početných skupinách a představit tak své taneční dovednosti.

BEST DANCE CREW

Získej POZORNOST diváků, RESPEKT tanečních skupin a vytanči titul BEST DANCE CREW v taneční soutěži pro opravdové MISTRY.

Pro koho je taneční soutěž BDC?

BEST DANCE CREW je nový jedinečný hudebně-taneční projekt, který přinášíme na českou taneční scénu a obrazovky TV ÓČKO.

Skutečně nový LEVEL taneční soutěže. Protanči se na ÓČKO TV, jeho Instagram i do playlistů TV ÓČKO CHART a staň se BEST DANCE CREW, která překračuje hranici taneční komunity.

Přísná POROTA čítající 1,5 milionu diváků TV ÓČKO.

Vyber si vlastní STAGE, postav si vlastní PLAYLIST, natoč VIDEA a ZDRAVICE a ukaž světu, v čem je tvoje CREW jedinečná.

V rámci video choreografie prezentuj svoji taneční skupinu nebo školu, soutěžní choreografii, místo kde trénujete, ale hlavně svůj taneční SKILLZ.

Kompletní informace o soutěži jsou na officiálních stránkách soutěže:
www.bestdancecrew.cz

Vyhlašovatelem soutěže je TANEČNÍ SVAZ ČR.